Mezi státy bývalého východního bloku zaujímá Česká republika vyjImečnou pozici. Díky tradici zbrojařské výroby, založené již v minulých stoletích, se české zbraně prosadily v konkurenci světových značek a zaujaly mezi nimi pevné místo přes dřívější dlouho trvající izolaci. Pro odborníky je zbraň „czech made“ pro svoje vlastnosti a příznivou cenu pojmem.

Revolvery KORA BRNO navazují na přerušenou tradici výroby a od roku 1990 jejich popularita  stoupá na domÁcím trhu i v zahraničí. Kvalitu zbraní se značkou KORA BRNO zvyšuje i rychle se rozvíjející spolupráce s ostatními evropskými  zbrojovkami v četných subdodávkách. Skutečnost, že se jedná o velko I malosÉriové, ale také speciální zakázky, je pro lidi ve firmě KORA BRNO zvláště dobrou vizitkou.

Ve společnosti KORA BRNO se  sešli lidé s vysoce individuálními zkušenostmi a schopnostmi získanými v renomovaných zbrojovkách. Pokračovali zde dělníci, kteří se podíleli na vývoji a výrobě slavného revolveru GRAND - nositele několika světových rekordů. Všichni lidé v KOŘE BRNO jsou zaměřeni na společný cíl: splnit vysoké požadavky na práci, kterou vykonávají. a vložit do každé zbraně svůj díl zkušenosti, pracovního umu a odpovědnosti.